Presto B5

Presto je moderná sieť samoobslužných reštaurácii známa svojou vysokou úrovňou gastronomických služieb. Kvalita reštaurácie, rýchlosť fastfoodu.

presto.daily

Vyberte si z bohatej ponuky denného menu, polievok, teplých príloh alebo šalátového pultu. Vďaka Prestu môžete obedovať pestrú, chutnú i zdravú stravu. Denne.

presto.fresh

Doprajte si denne čerstvé šaláty, ovocné a zeleninové šťavy, napečené štrúdle, domáce koláče alebo voňavé bagety. Užite si deň! Čerstvo.

presto.pizza

Máte chuť na pizzu? V Preste pre vás každý deň pečieme rôzne druhy chrumkavej pizze a na požiadanie vám pripravíme pizzu presne podľa vašej chuti.

presto.officecatering

Potrebujete občerstvenie na firemné stretnutia alebo si chcete s kolegami dopriať spoločné raňajky priamo v kancelárii? Doručíme vám priamo do firmy naše dezerty, slané pečivo, obložené chlebíčky, wrapy, bagety, šaláty ale aj ovocné a syrové misy.

presto.break

Spríjemníte si deň širokým výberom teplých nápojov - espresso, café latté, cappuccino alebo rôzne druhy čajov. Dajte si svoju šálku teplého nápoja. V Preste.

presto.breakfast

Najlepším začiatkom dňa sú raňajky v Preste. Pripravíme vám teplé raňajky s vajíčkami na štyri spôsoby. V ponuke máme aj plnené bagety, wrapy a koláče.